Triguba Roko bomba

Šių metų gegužės 24d. Fluxus patalpas drebins triguba Roko bomba. 
Korozija, Floating Mass bei Reck4less. Visus dar negirdėjusius šių grupių kviečiame ateiti ir pamatyti bei suprasti, jog rokas dar gyvas, girdėsite autorinius bei gerai žinomus kūrinius. 

Sodrus moteriškas vokalas, energingi būgnų ritmai ir agresyvios gitaros rifai – tai pagrindiniai komponentai sužavėję amerikiečių alternatyvaus roko grupės „The Pretty Reckless“ gerbėjus. Šią muziką gyvai perkelt į lietuvišką sceną nutarė ir kauniečiai „Reck4less“. „Make Me Wanna Die“, „Just Tonight“, „My Medicine“ – tai tik keletas pasauliniais hitais tapusių „The Pretty Reckless“ dainų, kurias atlieka lietuviškoji ketveriukė. Tiesa, jie neapsiriboja tik šio roko kolektyvo kūriniais ir į savo repertuarą įtraukė scenos grandų Patti Smith, Neil Young bei kitų atlikėjų dainų.

„Reck4less“ nėra scenos naujokai – nuo 2008 metų jie buvo žinomi kitu pavadinimu – „Root’s Note“. Grupės veidas ir balsas – vokalistė Eglė, tuo metu dar tik abiturientė, rimtai planavo dainininkės karjerą, tad, baigusi mokyklą, mokėsi dainuoti ir tobulina savo vokalą iki šios dienos. Jos užnugarį palaiko puikus gitaristas Ramas ir bosininkas Linas, grojęs ne vienoje grupėje. Labiausiai stebina jauniausias grupės narys – keturiolikmetis būgnininkas Martynas, drąsiai įsiliejęs į muzikavimą ir puikiai Ši marga ir draugiška ketveriukė sudaro „Reck4less“,

Floating mass – keturi, energingai nusiteikę vaikinai iš Kauno. Esame sunkiojo roko atstovai, mėgstantys savo muziką paįvairinti progresijos ir groove‘o prieskoniais. Nors grupė ir susikūrė 2012 metais, nesame naujokai scenoje. Nesilygiuojam į kitų nustatytas normas, o sava kuryba norime klausytojams papasakoti kiek kitokią istoriją ir suteikti didelę emocijos, garso ir energijos doze. Jei ir Tu pavargai nuo formatų, tada iki susiklausymo!

Korozija – jauna, energinga, žengianti pirmuosius žingsnius didžiojoje scenoje komanda iš Kauno, nukels jus į senuosius, sunkius ir melodingus metal muzikos laikus, kai muzika buvo kuriama ne dėl pinigų. Stereotipai, griežti kūrybiniai rėmai mum negalioja, todėl konkrečiai apibrėžti grojamą stilių sunku, tad kviečiame ateiti ir kartu pakeliauti po laikus kai heavy metal muzika buvo stipri, nuoširdi ir pilna geros energijos!

Simbolinė koncerto auka – 5lt
Durys atidaromos 20h.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *