Luis Junior (SPAIN) | Quivver (UK-USA) | @ Kaunas

22:00 – Penktadienis, 18.10.13

Penktadienį, Spalio 18 dieną Fluxus Ministerijos sienas drebins dueto Quivver aka John Graham ir Luis Junior pasirodymas.

Jei kada tavo kūną vertė pašiurpti muzika, kuri tiesiog užpildo tavo sielą emocijomis, privalu išgristi Quivver aka John Graham ir Luis Junior pasirodymą. 

QUIVVER aka JOHN GRAHAM (Jungtinė Karalystė – Jungtinės Amerikos Valstijos)

Quivver aka John Graham – iš pažiūros ramus ir savyje užsisklendęs vaikinukas iš Didžiosios Britanijos savo jausmus išlieja per muziką užsidarydamas įrašų studijoje arba atsistojęs prie didžėjaus pulto. Tai vienas iš tų prodiuserių, kuriam niekada nereikėjo ieškoti, kas norėtų išleisti jo kūrinius. Jo darbai kalba patys už save – diskografijoje tiesiog nėra nė vienos melodijos, kuri nekeltų teigiamų emocijų.

Savo kūrybiniam procesui John skiria ypatingai daug dėmesio. Būtent tai ir paskatino jį prieš porą metų iš lietingo Londono priemiesčių keltis į saulėtą Los Andželą. Ten ir gimė paskutinis pasaulį nustebinęs jo šedevras – albumas „Dirty Nails & Vaipor Trails“, kuriame kiekvieną vokalo partiją atliko pats atlikėjas. Jausminga, gili ir visą stilių paletę paliečianti valandos istorija tiesiog prikausto įsiklausyti iki pat sielos gelmių. O tiems, kurie vis dar vaikosi mados tendencijų ir vertina atlikėją pagal žmones, su kuriais jam teko dirbti, paklausius muzikos teks nustebti. Quivver aka John Graham savo gyvenimo aprašyme turi lietuvaičių numylėtinio Sasha įrašą, kuriame teigiama, jog John yra net kelių albumo „Involver“ kūrinių bendraautorius. Jo muziką išleido pasaulio gigantai SONY, BMG ir „Virgin“ bei šokių muzikos etalonais laikomos „Perfecto“, „Positiva“, „Hooj Choons“ ir „Baroque Records“ įrašų kompanijos. Nesvarbu, ar tai būtų egzotiškas Ibizos klubas „Pacha“ ar „Glastonbury“ stadionas Didžiojoje Britanijoje, kuriame susirenka 300 tūkst. žiūrovų – atlikėjo pasirodymai palieka neišdildomus įspūdžius bei minias naujų gerbėjų. Beje, Quivver aka John Graham vardą galima rasti ir geidžiamiausių pasaulio didžėjų top penkiasdešimtuke, kurį skelbia svetainė „thedjlist.com“, nors pats atlikėjas tai kukliai nutyli. Dėl savo gebėjimų kurti įvairią muziką Quivver aka John Graham jėgas išbandė ir drum‘n‘bass stiliuje. Pastarojo stiliaus mylėtojams jis pažįstamas Skanna vardu. Pasak paties atlikėjo, tai yra jo tamsiosios pusės išraiška. 

„Nepakartojamas jausmas – kitiems žmonėms groti muziką, kurią mėgsti ir tą pačią akimirką matyti jų reakciją. Kai jauti, kad tavo singlas tuoj nuplėš klubo stogą – tai didžiausias malonumas man”, – atskleidžia pats Quivver aka John Graham. 

LUIS JUNIOR (Ispanija)

Luis Junior – Ispaniško temperamento elektroninės muzikos atstovas. Kilęs iš Madrido, pastaraisiais metais visiškai atsidavęs kūrybai, ieškantis vis kažko naujo, naujos kūrybinės jėgos stumiančios pirmyn. Luis Junior šiuo metu yra vienas iš perspektyviausių prodiuserių pasaulyje. Apie jo kūrybą daug šnekėti nereikia, jo diskografija aiškiai parodo, jog didžėjus nesnaudžia ant laurų, o smarkiai stumiasi pirmyn. 

Luis‘o diskografija tokia turtinga, kad apie jo darbus reikėtų rašyti atskirą straipsnį. Savo kūriniu „Yes We Can“ jis įtiko pasaulio numylėtinį Sasha, taip pat pavergė Digweed‘ą savuoju „Colache“, kuris iškart buvo išleistas „Bedrock“ įrašų kompanijoje. Luis Junior’o įrašų kompanija „MOOSEEKAA“ glaudžia tokius elektroninės muzikos dievukus, kaip Guy J, Max Cooper, 16 Bit Lolitas, King Unique, žinoma čia leidžiami ir pačio Luis‘o kūriniai, vieni iš garsiausių ir savo specifiniu skambesiu prikaustantys klausytojų ausis „ Athens“, „Playa“, „Alibi“, „Deep Dip“. 

Išmaišęs viso pasaulio klubus, stebinęs naujais elektroninės muzikos skambesiais, pradžiuginęs tokias šalis kaip Anglija, Ispanija, Rusija, USA, Graikija, Rumunija, Meksika, Argentina, Brazilija, Colombija ir Kosovas. Pirmą karta apsilankysiantis Lietuvoje Luis Junior laukia, kada galės pamatyti Lietuvą, su trenksmu nunešti Fluxus Ministerijos stogą, ir savo muzika prisibelsti į kiekvieno klausytojo širdį.
Jei esi elektroninės muzikos mylėtojas, negali praleisti šios dienos, kurią jau dabar žymėkis raudonai – tai Spalio 18 diena, Fluxus Ministerija, Jonavos g. 3, Kaunas.

Renginį pristato: Phonic Scoupe

Main scena:

John Graham aka Quivver (Bedrock / Toolroom / Yoshitoshi / UK-USA)
Rembo Music (ZIP FM / LT)
Polly (Pure Culture / LT)
Dymukou (Phonic Scoupe / Stripped Recordings / LT)

Techno koridorius:

Luis Junior (Bedrock / Mooseekaa / SPAIN)
Dj Sun aka Bisquit Plum (LT)
Tadas King (Phonic Scoupe / Stripped Recordings / LT)
Dzim (Phonic Scoupe / Stripped Recordings / LT)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *