„ChillPoint – urbanistinis vasaros sezono atidarymas“

Kauno pilies pašonėje, šalia tekančios Neries, stūkso mūras vardu „Fluxus Ministerija“ – vieta kuri matė daug, o mūsų vakarūškų dar ne! Nevyniojant daug į vatą, skelbiame, jog reikia atidaryti vasaros sezoną !!!Mes tikrai žinome, kad Tu, taip pat to lauki, taigi, vasaros festivalių maratoną pradedam – urbanistinėje aplinkoje, kurioje trimituosim gerą nuotaiką, plėšim visa gerklę gerai žinomų atlikėjų dainas, darysim patrepsinkas iki paryčių, veiksim tai ko laukėm ištisus metus!

Dieninė programa – „Nurautas stogas“ (Fluxus Ministerijos stogas) 15.00-19.00 NEMOKAMAI

Preparty‘s, kuriame tu galėsi „čill‘inti“, bendrauti su kompanija, degustuoti baro asortimentą ir ruošti savo kūną ir sielą vakarui! Atmosferą padės sukurti ir įsivažiuoti į vakarėlį :

Numba None (K.U.B collective/ Groove tribe);
Will_Mars?

Vakarinė programa – “Smegenų plovykla” (Fluxus Ministerijos vidinis kiemas ) 18.00-…

Šviesų, garsų kratinyje, krutinsim kūnus, kaip reikiant! „Praplauti smegenis“ padės:

Vasaros festivalių chuliganai ir pozityvios atmosferos kūrėjai. Pozityvus terorizmas. 4 – oji scena !!! Visą vakarą šie vyrai palaikys ritmą ir neleis užsnūsti iki paryčių. Su jais pažadam – nuobodu niekada nebūna!

Chuliganai:

DJ nf (popsas + elektra + šiuolaikinis rokas)
DJ 7 (headswillroll + šotai)
DJ billy (teddy folk hot rockin’ boogie)
DJ sim 

Gyvi pasirodymai:

DEEPER UPPER

Gimė 2010-ųjų vasarą, Vilniuje.Išleisti keturi internetiniai singlai, kurie pasiekė ne tik lietuvių, tačiau ir užsieniečių ausis (grupės kūrinys „I am the colours“ buvo įtrauktas į Mercedes – Benz rinktinį diską), pristatytas debiutinis vaizdo klipas kūriniui „In the sands of a desert“, kuris nuskynė laurus T.Ė.T.Ė. 2012 m. apdovanojimuose kaip geriausias metų vaizdas, surengti koncertai ne tik beveik visuose Vilniaus klubuose, tačiau ir Latvijoje bei Estijoje (vienas iš pasirodymų – kone reikšmingiausiame muzikos renginyje Baltijos šalyse „Tallinn Music Week“).
Anot šio indie kvarteto narių, įkvėpti oro ir mechanizmų, scenoje jie klausytojams pasakoja post – punk revival muzikos žanrą: subtiliai eksperimentuoja su elektronika ir klasikiniu gitaros skambesiu, o dainų žodžiuose slepia modernaus žmogaus mitus.

Video:

SHAMANNA BUG

Ar kada nors teko paragauti lašelio stebuklingo eliksyro? Tokio, kuris priverstų akis žibėti, mintis žydėti, o ausis – sulaukti tik pasakose sutinkamo meilės skambėjimo. 
Shamanna Bug – tai merginų duetas, kurio muzika yra kaip eliksyras. Šamaniškas, užburiantis ir praskaidrinantis mintis. Greta (klavišai) ir Agnė (vokalas) savo muzikos kerus pradėjo skleisti 2011 metais. Nuo tada šamaniškas vabaliukas kruopščiai rinko savo melodingų kūrinių kraitį, kurį atvėrus, nustebtų ir pradžiugtų kiekvienas.
Smalsi, intriguojanti ir truputį magiška muzika, tai – Shamanna Bug.

Video: 

https://www.youtube.com/ShamannaBug

BEISSOUL&Einius

Beissoul&Einius – electro soul duetas savo mintis paverčiantis melodija…Pasitelkę muzikos kalbą, joje subtiliai ir jautrai įamžina žmones, akimirkas ir gyvenimą.Dėl ryškiai juntamo afroeamerikietiško skambesio Beissoul dažnai lyginamas su juodaodžiais SOUL, bei R&B muzikos atlikėjais.Vaikinas nuo mažų dienų jautė ypatingą simpatiją tamsaus gymio atlikėjams ir dabar tai, galime girdėti jo originlaliai subrandintame balse. Kiekvienas jų kūrinys, tai tarsi žingsnis į praeitį, ateitį ir dabartį.Tai vokalo ir muzkos sintezė leidžianti trumpam pakilti aukščiau žemės paklaidžioti po savo prisiminimų, bei emocijų pasaulį.
Neseniai prie dueto prisijungęs muzikos kūrėjas Karolis ‘’Shkėma’’ electro sintezatoriaus pagalba meistriškai perteikia kūrinių dramatiškumą, bei dinamiškumą, įsiliedamas į bendrą vokalo, bei muzikos sintezę.

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=CBDkBju1dcU

Organizatorius: Mikimauz Production

Auka: 15 Lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *