100 tūkstančių poetų, menininkų, šokėjų, muzikantų už pasikeitimus!

Lietuva dalyvauja tarptautiniame „100 Thousand Poets for Change 2013“ renginyje!
Poezija, proza, šiuolaikiniai performansai, modernusis šokis, kūrybiniai pasirodymai, aktyvios diskusijos Kaune rugsėjo 28 dieną, 2013 metais Kauno Fluxus ministerijoje.

Šeštadienis, rugsėjis 28 d. nuo 16:00 iki 24:00 val. Kauno „Fluxus ministerijoje“ ( Jonavos g. 3, Kaunas).

„100 Thousand Poets for Change 2013“ projektas – tai didžiausia vienos dienos žodinė, garsinė, vaizdinė menų perdava pasaulio istorijoje, vykstanti vienu metu ~ 100 skirtingų valstybių. Šis renginys bus archyvuojamas, kaupiamas ir saugomas Stanfordo universitete Kalifornijoje, JAV. Tai meno kaip esminio tvaraus, demokratinio ir humanistinio pasaulio kultūros paveldo ir gyvybingojo atsinaujinimo šventė.

Globalus ir interaktyvus savo prigimtimi renginys yra nemokamas ir atviras visuomenei. 
Žada dalyvauti šie kūrybingi ir įdomūs Lietuvos menininkai, poetai, mokslininkai, rašytojai ir muzikantai:

Redas Diržys, Rolandas Rastauskas, Audronė Urbonaitė, Jaras Ramūnas, Sara Poisson, Mindaugas Milašius-Montė, Kauno šiuolaikinio šokio teatras „Aura“ (choreografė ir režisierė Birutė Letukaitė), Dainius Sobeckis, Skaidrius Kandratavičius, Inga Uus, Danielius Milašauskas, Daiva Po, Vytautas Balsys, Ramutis Karmalavičius, Gvidas Latakas ir kt.

Visi, norintys dalyvauti ir pasidalinti kūryba, kviečiami registruotis.

Esate kviečiami į Kauną išgirsti, išreikšti, skaityti, diskutuoti ir būti pasaulinės bendraminčių meno kultūrinės komunikacijos dalimi!

Kiekvienas, atėjęs į renginį, turės galimybę įsigyti mėgstamų menininkų artefaktų (dalyviai, nepamirškite!) tiesiogiai iš autorių rankų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *